Neoseeds, IČ: 18516271
Karel Neoral
Smržická 11, 796 07 Držovice
neoseeds2.cz@gmail.com, 776269981
Vítáme Vás v internetovém obchodě Neoseeds, který Vám nabízí tradiční i exotická semena. Specialitou v naší nabídce jsou v sezoně naklíčená semena exotických rostlin. Dále zde najdete atraktivní druhy druhy chilli Jolokia bhut, Trinidad moruga scorpian, několik desítek druhů rajčat a mnoho dalších druhů semen.

karta rostliny: Delphinium (Ostrožka)
typ: semena

Delphinium Pacific Black Knight 100 semen

Popis
Delphinium Pacific Black Knight (Ostrožka „Černý rytíř“) je statná trsnatá plně mrazuvzdorná trvalka s okouzlujícími velkými, plnými květy a silnými stonky s tmavě zelenými vzpřímenými listy. Skupina Pacific hybridů patří k nejkrásnějším Delphiniím. Je ideální do smíšených záhonů i k řezu. Pokud květ seříznete, rostlina do zimy znovu vykvete. Mrazuodolnost rostliny je až do - 30°C. Kvete od června do září.


Výška rostliny
Rostlina - květenství dorůstá do výšky 150 - 200cm, dle stanoviště a podmínek.


Květ
Velmi nápadné elegantní klasovité květenství tmavě fialovomodré barvy s černým očkem.


Nároky
Rostlina má ráda slunné stanoviště, nebo polostín, humózní, úrodnou a na živiny bohatou půdu. Nemá ráda zamokřené půdy. Z časných výsevů kvete již prvním rokem. V polostínu jsou rostliny mohutnější.


Výsev a klíčení
V únoru až dubnu semena vyséváme na povrch propustného substrátu pod sklo. Ideální teplota pro klíčení je 20 - 25°C. Správnou vlhkost zajišťujte rosením.

Cena činí 22,00 Kč nebo 0,88 € ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 100 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2020

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.