Neoseeds, IČ: 18516271
Karel Neoral
Smržická 11, 796 07 Držovice
neoseeds2.cz@gmail.com, 776269981
Vítáme Vás v internetovém obchodě Neoseeds, který Vám nabízí tradiční i exotická semena. Specialitou v naší nabídce jsou v sezoně naklíčená semena exotických rostlin. Dále zde najdete atraktivní druhy druhy chilli Jolokia bhut, Trinidad moruga scorpian, několik desítek druhů rajčat a mnoho dalších druhů semen.

karta rostliny: Yucca rostrata
typ: semena

STROMOVÁ YUCCA ROSTRATA - 8 semen

Krásná stromová juka dorůstajících kolem 5 metrů s kmenem o průměru 15 až 25cm. Pochází z Texasu a okolních států USA s rozšířením až do Mexika. Je oblíbená pro své zelenomodré až šedomodré listy, vytvářející nádhernou bohatou korunu.

Výsev - semena vaséváme na povrch propustného substrátu pod sklo. Vlhkost zajišťujeme pravidelným každodenním rosením. Klíčení probíhá při teplotě 20 - 25°C.

Nároky - mrazuodolnost do -20 až -23°C, v našich podmínkách vysazujeme na slunečné, jižní stanoviště do hlinito - písčitého substrátu. Pod rostlinu je vhodné položit oblázkovou drenáž sloužící k odvádění přebytečné vody hlavně v zimních měsících. Rostliny příliš nezaléváme. Před příchodem mrazů je vhodné pokrýt okolí rostliny mulčovací vrstvou.

Cena činí 22,00 Kč nebo 0,88 € ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 8 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2020

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.