Zahradnictví Hortus spes - J&V komfort s.r.o., IČ: 05979561
Růžová 100/10, 664 64 Dolní Kounice
hortus.spes@seznam.cz,
Nabízíme široký sortiment rostlinného materiálu za skutečně české ceny. Dodáváme jen sazenice a vzrostlé rostliny nikoliv semena rostlin. Nákup u nás není podmíněn žádnou registrací, proto o Vás nejsou shromažďovány žádné informace. Taktéž není nutný odběr více kusů od jednoho druhu. Cílem našeho zahradnictví je nabídnout zákazníkům velmi široký sortiment rostlin a to jak z naší produkce tak i ostatních zahradníků a to výhradně tuzemských. Rostliny pocházející z našich klimatických podmínek jsou nejvyšší zárukou pro jejich další úspěšný růst.

karta rostliny: Panicum virgatum (Proso prutnaté)
typ: rostlina
označení prodejce: 8000
novinka

Panicum virgatum 'Squaw' - Proso

Proso - Panicum virgatum "Squaw". Trsovitě vzpřímeně rostoucí vyšší travina, nepřísně sevřená, ale rozklesávající se. Některé listy jsou od špiček zbarveny purpurově hnědě až tmavě vínově červeně, rub je sivý. Stébla jsou červená a ojíněná. Květy laty s vínově červenými klásky jsou velmi velké, převisají. Pro slunná až polostinná stanoviště. Půda suchá, výživná. Květenství se dá sušit. Požívá se pro skupinové výsadby i jako solitera. Výška 150cm. Kvete v srpnu. Je to nejmohutnější, velmi cenný kultivar.

Cena činí 79,00 Kč ,

dodací lhůta je 6 dnů, a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


© Aleš Kyral 2007 - 2023

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.