Facebook
 
 
 
Vodní Svět, IČ: 11561904
Slavoj Slívka
Hradištská 134, Český Těšín - Mistřovice 735 62
ivodnisvet@seznam.cz, 605 958 267
Prodej je zahájen v období probuzení vegetace, přibližně od poloviny května do konce října (končí s prvními mrazíky). Veškeré rostliny pochází z vlastních zdrojů z duvodu balného zdarma prosím o minimální cenu obědnávky 200 kč.

karta rostliny: Lemna minor (Okřehek menší)
typ: rostlina

Okřehek menší

Cena za cca 1000 kusů. Jednoletá, jednodomá s jednopohlavnými květy. Celá lodyha má „stélkovitý tvar“, „stélka“ je drobná, cca 1, 5 - 2, vzácněji až 5mm v průměru, vejčitá až eliptická. Listy zcela chybí. Kořeny jsou přítomny, na každou „stélku“ připadá jen 1 kořen. Lístky jsou většinou světle zelené. „Lístek“ je víceméně plochý. Vegetativní rozmnožování vysoce převažuje nad pohlavním a rostliny vytvářejí rozsáhlé kolonie, okřehek menší kvete jen velmi vzácně. Okvětí chybí, semeník je svrchní. Plod je suchý, nepukavý měchýřek, obsahující 1 - 5 semen.

Cena činí 20,00 Kč ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 1000 rostlin a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2019

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.