Semena-bylinky, IČ: 74860551
Petra Máchová
Veleslavínská 28/2
semenabylinky@seznam.cz, 775949911
Eshop semena-bylinky nabízí semena z celého světa za příznivé ceny. Zkuste si vypěstovat rostlinu od samého počátku. S námi to zvládne opravdu každý. Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat a jsme rádi za jakékoliv podněty od našich zákazníků. Do budoucna plánujeme rozšířit naši nabídku o sazenice a potřeby pro pěstitele.

karta rostliny: Nasturtium officinale (Potočnice lékařská)
typ: semena
označení prodejce: 6403565

POTOČNICE LÉKAŘSKÁ Nasturtium officinale - semena 0,2 gr

Potočnice lékařská Nasturtium officinale Tato bylina dorůstá do výšky cca 40 - 80cm a má charakteristický zápach. Obsahuje hořčičné oleje, jód, síru, železo a vitamíny A, C, D, E. Používá se k léčbě horečky, nervových bolestí, pročišťuje játra, upravuje hladinu cukru. Také se používá do salátů. V přírodě roste u potoků a ve vlhkém prostředí. Potočnice je velice snadná na pěstování. Semínka se sází do vlhké humózní zásadité půdy na stinné místo. Květináč je také dobré postavit do misky s vodou.

Cena činí 17,00 Kč včetně DPH 15% (14,78 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 3 dny, balení obsahuje 0.2 semeno a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.