Semena-bylinky, IČ: 74860551
Petra Máchová
Veleslavínská 28/2
semenabylinky@seznam.cz, 775949911
Eshop semena-bylinky nabízí semena z celého světa za příznivé ceny. Zkuste si vypěstovat rostlinu od samého počátku. S námi to zvládne opravdu každý. Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat a jsme rádi za jakékoliv podněty od našich zákazníků. Do budoucna plánujeme rozšířit naši nabídku o sazenice a potřeby pro pěstitele.

karta rostliny: Alcea rosea (Topolovka růžová)
typ: semena
označení prodejce: 6794219

TOPOLOVKA RŮŽOVÁ Alcea rosea - semena 0,5 g

TOPOLOVKA RŮŽOVÁ Alcea rosea Kvete druhým rokem. Rostlina je velmi dekorativní, má také léčivé vlastnosti. Pěstování: Slunné stanoviště. Vyžaduje úrodnou půdu, hluboko obdělávanou. Použití: Pro skupinovou nebo jednotlivou výsadbu u zdí a ohrad nebo jako řezaná květina. Výsev (skleník): květen - červen. Výsadba (záhon): duben i září. Vzdálenost: 70 x 50cm. Doba květu: červenec - září. Typ květiny: dvouletá. Výška rostliny: 150 - 250cm.

Cena činí 20,00 Kč včetně DPH 15% (17,39 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 3 dny, balení obsahuje 0.5 semeno a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.