Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Echium wildpretii (Hadinec teidský)
typ: semena
označení prodejce: 878

ECHIUM wildpretii 15 semen

Hadinec Wildpretův, vytváří husté růžice úzkých, stříbřitě zelených listů. Až 3m vysoké kuželovité květenství, které se skládá z velkého množství červených - purpurových květů. Endemit kanárského ostrova Tenerife, kde roste  ve vysoké nadmořské výšce na lokalitě pod sopkou Teide. Květenství se vyvíjí ve druhém až třetím roce. V našich klimatických podmínkách se pěstuje jako přenosná rostlina.
Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: 0 Doba výsevu: V průběhu celého roku. Hloubka: Semena překrýt 5mm vrstvou substrátu. Substrát: Propustný sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Teplota: Klíčení napomáhá kolísání denní a noční teploty.   Přes den 20 - 25°C, přes noc 5 - 10°C. Umístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením.

Cena činí 32,00 Kč nebo 1,28 € včetně DPH 15% (27,83 Kč nebo 1,11 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 15 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.