Semena-bylinky, IČ: 74860551
Petra Máchová
Veleslavínská 28/2
semenabylinky@seznam.cz, 775949911
Eshop semena-bylinky nabízí semena z celého světa za příznivé ceny. Zkuste si vypěstovat rostlinu od samého počátku. S námi to zvládne opravdu každý. Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat a jsme rádi za jakékoliv podněty od našich zákazníků. Do budoucna plánujeme rozšířit naši nabídku o sazenice a potřeby pro pěstitele.

karta rostliny: Nicotiana tabacum (Tabák virginský)
typ: semena
označení prodejce: 6794217

TABÁK ORINOCO LIZARD Nicotiana tabacum - semena 20 ks

TABÁK ORINOCO LIZARD Nicotiana tabacum

V překladu Ještěrčí ocas je stará původní verze tabáku Orinoco. Svůj původ má tento netradiční tabák ve Virginii, kde je šlechtěný po generace. Listy se suší a případně fermentují a dále zpracovávají na kuřivo. Je oblíbeným tabákem do dýmek, neboť má bohatou a plnou chuť. Výluh z Tabáku lze využít jako bio insekticid, postřik proti škůdcům. Tabák je také vzhledově estetická rostlina.

Vyséváme pro předpěstování v průběhu března až dubna. Vysazujeme ven po 15 květnu. Klíčí při teplotě kolem 20°C a má ráda stanoviště na plném slunci a dostatek vody.

Cena činí 27,00 Kč včetně DPH 15% (23,48 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 3 dny, balení obsahuje 20 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2022

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.