Semena-bylinky, IČ: 74860551
Petra Máchová
Veleslavínská 28/2
semenabylinky@seznam.cz, 775949911
Eshop semena-bylinky nabízí semena z celého světa za příznivé ceny. Zkuste si vypěstovat rostlinu od samého počátku. S námi to zvládne opravdu každý. Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat a jsme rádi za jakékoliv podněty od našich zákazníků. Do budoucna plánujeme rozšířit naši nabídku o sazenice a potřeby pro pěstitele.

karta rostliny: Cinnamomum camphora (Skořicovník kafrovník)
typ: semena
označení prodejce: 6797204

KAFROVNÍK LÉKAŘSKÝ - SKOŘICOVNÍK - Cinnamomum camphora - semena 8 ks

KAFROVNÍK LÉKAŘSKÝ - SKOŘICOVNÍK - Cinnamomum camphora Kafrovník je stálezelený strom pocházející z Číny. Kafr se získává destilací. Používá se do mastí proti revmatismu, některých léků a kosmetických přípravků. Kafrový éterický olej, který se získává z vody obsažené v surovém kafru se používá v parfémech, insekticidech, deodorantech a v některých japonských potravinách. Dřevo kafrovníku je velmi tvrdé, vhodné pro vodní stavby a na výrobu nábytku, protože odpuzuje moly. Semena nejprve dáme na 3 měsíce stratifikovat v písku v chladu. Poté semena vyséváme do propustného, sterilního, výsevního substrátu nebo přepařené zeminy s perlitem. Substrát udržujeme stále mírně vlhký ne mokrý. Umístíme na světlé místo, ne však přímé slunce. Klíčí při teplotě kolem 25°C.

Cena činí 25,00 Kč včetně DPH 15% (21,74 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 3 dny, balení obsahuje 8 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.






      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.