Facebook
 
 
 
Hoya plants,
Ladislav Kopáček
Pavlovova 1507, 592 31 Nové Město na Moravě
hoya.plants@seznam.cz, 608155937
Více jak 140 druhů raritních voskovek Hoya, velkokvěté botan.druhy i kultivary ozdobné listem, květem, způsobem růstu, velmi působivé vůně květů. Poradenství v pěstování těchto zajímavých a působivě kvetoucích rostlin. Ceny od 39,-Kč. Seznam nabízených druhů, popis i ceník na: hoya.plants@seznam.cz.

karta rostliny: Hoya caudata
typ: rostlina
novinka

Hoya caudata, řízkovaná

Nejzajímavější list ze všech nabízených voskovek, tvarově i zbarvením, zákl. barva od olivově zelené až po sytě rudou s překrývajícími stříbřitými skvrnami. List je nezvykle tuhý (zároveň i tenký) se zřetelně ozubeným okrajem, celkově kapkovitého tvaru, na povrchu lehce ochmýřený. Květy bílé s růžovým středem, celkově “chlupatého“ vzhledu. Vůně je velmi jemná a nenápadná. Stvol rostliny tenký s četnými kořenovými hrbolky. List 6 x 12cm, průměr květu 1, 5 - 2cm, počet květů v okolíku 8 - 10. Země původu: Malacca, Indonésie.

K DISPOZICI NA PODZIM 2020 (AVAILABLE IN AUTUMN 2020). Termín se může průběžně měnit podle aktuálního stavu zásob, vyžádejte si prosím aktualizovaný katalog na hoya. plants@seznam. cz.

Cena činí 150,00 Kč včetně DPH 15% (130,43 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2019

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.