Semena-bylinky, IČ: 74860551
Petra Máchová
Veleslavínská 28/2
semenabylinky@seznam.cz, 775949911
Eshop semena-bylinky nabízí semena z celého světa za příznivé ceny. Zkuste si vypěstovat rostlinu od samého počátku. S námi to zvládne opravdu každý. Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat a jsme rádi za jakékoliv podněty od našich zákazníků. Do budoucna plánujeme rozšířit naši nabídku o sazenice a potřeby pro pěstitele.

typ: semena
označení prodejce: 6528147

AČOKČA - paprikookurka - Cyclanthera pedata - semena 5 ks

AČOKČA - paprikookurka - Cyclanthera pedata Ačokča je jednoletá popínavá bylina pocházející z jižní a střední Ameriky. Plody mají sladkokyselou chuť. Jejich chuť je podobná paprice a okurce. Za tepla mají plody podobnou chuť jako paprika a za studena jako okurka. Ačokča pomáhá proti cukrovce, snižuje hladinu cholesterolu a má protizánětlivé účinky. Ačokča se dá použít v teplé kuchyni do omáček a k masu. Mladé plody se nakládají do sladkokyselého nálevu jako okurky. Semena vyséváme přímo na venkovní záhon. Je nenáročná na pěstování. Má ráda polostín a místo někde u plotu nebo s oporou. Rostliny jsou velice plodné, odolné plísním a jiným chorobám. Rostlina není mrazuvzdorná.

Cena činí 25,00 Kč včetně DPH 15% (21,74 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 3 dny, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2020

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.