Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Ugni molinae
typ: semena
označení prodejce: 1307

UGNI molinae "Čilská jahodová myrta" 7 semen

Okrasný keř s eliptickými listy, které jsou na rubu šedě zbarvené. Bílé nebo narůžovělé květy o velikosti 1cm. Sytě červené, drobné, jedlé plody s chutí lesních jahod. Dorůstá výšky 1, 5 - 2 m. Aromatické plody se používají pro přípravu džemů a sirupů. Původní obyvatelé z nich připravovali alkoholický nápoj.   Pochází z Chile. Rostlina je samosprašná, není tedy potřeba pěstovat více jedinců.

Cena činí 20,00 Kč nebo 0,83 € včetně DPH 15% (17,39 Kč nebo 0,72 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2022

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.