Semena-bylinky, IČ: 74860551
Petra Máchová
Veleslavínská 28/2
semenabylinky@seznam.cz, 775949911
Eshop semena-bylinky nabízí semena z celého světa za příznivé ceny. Zkuste si vypěstovat rostlinu od samého počátku. S námi to zvládne opravdu každý. Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat a jsme rádi za jakékoliv podněty od našich zákazníků. Do budoucna plánujeme rozšířit naši nabídku o sazenice a potřeby pro pěstitele.

karta rostliny: Oryza sativa (Rýže setá)
typ: semena
označení prodejce: 6779909

RÝŽE SETÁ OKRASNÁ BLACK MADRAS Oryza sativa - semena 15 ks

RÝŽE SETÁ OKRASNÁ BLACK MADRAS Oryza sativa Okrasná rýže „Black Madras“ je výjimečně dekorativní jednoletá rostlina, která se doporučuje pěstovat společně s okrasnými trávami nebo lemovat rybníky nebo zdobit ploty. Tato odrůda dorůstá až do výšky 40 centimetrů a produkuje velmi tmavé listy. Semena přikryjte tenkou vrstvou půdy a pěstujte na slunných stanovištích při teplotě kolem 20 - 25° C. Tato odrůda kvete od května do října. Rostliny lze pěstovat v půdě nebo v nádobách. Roste velmi rychle a dosahuje plné velikosti za 3 měsíce. Má rád plné slunce a hodně zalévání. Nesnáší teploty pod 10° C. Je to jedna z nejvíce okrasných „trav“, které můžete pěstovat.

Cena činí 29,00 Kč včetně DPH 15% (25,22 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 3 dny, balení obsahuje 15 semen a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


      © Aleš Kyral 2007 - 2022

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.