Facebook
 
 
 
Neoseeds, IČ: 18516271
Karel Neoral
Smržická 11, 796 07 Držovice
neoseeds2.cz@gmail.com, 776269981
Vítáme Vás v internetovém obchodě Neoseeds, který Vám nabízí tradiční i exotická semena. Specialitou v naší nabídce jsou v sezonu naklíčená semena exotických rostlin. Dále zde najdete atraktivní druhy druhy chilli Jolokia bhut, Trinidad moruga scorpian, několik desítek druhů rajčat a mnoho dalších druhů semen.

karta rostliny: Lycium chinense (Kustovnice čínská)
typ: semena

KUSTOVNICE ČÍNSKÁ - 40 semen

Patří mezi nejcenější rostliny tradiční čínso pujké medicíny. Z nutričního hlediska je kustovnice pravděpodobně nejhodnotnějším ovocem na zemi.

Výsev - semena vyséváme těsně pod povrch propustného substrátu, vlhkost zajišťujte rosením, klíčení probíhá při teplotě 20 - 25°C.

Nároky - Kustovnice pochází z Asie a v našich podmínkách je plně mrazuvzdorná, patří mezi lilkovité rostliny, je tedy samosprašná. Na pěstování je nenáročná, vyhovuje jí teplejší, slunná poloha a kvalitní, humózní půda s dostatkem vláhy. Kustovnice je poměrně vzrůstný, opadavý, který dorůstá 1 - 2, 5m.

Plod - červená sladká bobule, 2 - 2, 5cm dlouhá.

Cena činí 22,00 Kč nebo 0,88 € ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 40 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2019

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.