Facebook
 
 
 
Hoya plants,
Ladislav Kopáček
Pavlovova 1507, 592 31 Nové Město na Moravě
hoya.plants@seznam.cz, 608155937
Více jak 140 druhů raritních voskovek Hoya, velkokvěté botan.druhy i kultivary ozdobné listem, květem, způsobem růstu, velmi působivé vůně květů. Poradenství v pěstování těchto zajímavých a působivě kvetoucích rostlin. Ceny od 39,-Kč. Seznam nabízených druhů, popis i ceník na: hoya.plants@seznam.cz.

karta rostliny: Hoya imperialis (Voskovka vynikající)
typ: rostlina
novinka

Hoya imperialis, řízkovaná

Skutečná královna všech voskovek, nejmohutnější vzrůstem se suverénně největšími květy ze všech voskovek (7 - 9cm). Rozložité, tmavě zelené listy oválného tvaru s lesklým a hladkým povrchem. Mohutný (až 1, 2cm), světle zelený stvol, poměrně hustě ochmýřený krátkými světlými chloupky, ojedinělé kořenové hrbolky. Obrovské květy růžové až tmavě fialové barvy (u některých kultivarů i s ložiskovou změnou zbarvení) vytrvají na rostlině více než 14 dní a voní v době od pozdních večerních do ranních hodin (velmi intenzivní vůně, podobná gardenii). Silná tvorba nektaru ihned při rozkvětu. List 8x12cm, průměr květu 7 - 9cm, počet květů v okolíku 9 - 12 ks. Země původu: Filipíny, Indonésie, Malajsie.

K DISPOZICI NA JAŘE 2020 (AVAILABLE IN SPRING 2020). Termín se může průběžně měnit podle aktuálního stavu zásob, vyžádejte si prosím aktualizovaný katalog na hoya. plants@seznam. cz.

Cena činí 300,00 Kč včetně DPH 15% (260,87 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2019

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.