Facebook
 
 
 
Hoya plants,
Ladislav Kopáček
Pavlovova 1507, 592 31 Nové Město na Moravě
hoya.plants@seznam.cz, 608155937
Více jak 140 druhů raritních voskovek Hoya, velkokvěté botan.druhy i kultivary ozdobné listem, květem, způsobem růstu, velmi působivé vůně květů. Poradenství v pěstování těchto zajímavých a působivě kvetoucích rostlin. Ceny od 39,-Kč. Seznam nabízených druhů, popis i ceník na: hoya.plants@seznam.cz.

karta rostliny: Hoya macgillivrayi
typ: rostlina
novinka

Hoya macgillivrayi x Hoya onychoides , řízkovaná

Velmi zdařilý mezidruhový kříženec H. macgillivrayi a H. onychoides. Lesklé, hladké, podlouhlé, olivově zelené listy bez dalšího zbarvení (pouze někdy s mírně odstínovaným ojedinělým mramorováním), hladký štíhlý a tmavý stvol. Nádherné, obrovské hvězdicovité květy barvy od tmavě růžové přes červenou, fialovou a rudou, střed květu bílý se zajímavě uspořádanou pěticípou hvězdicí rozmnožovacích orgánů. Jedna z nejkrásněji kvetoucích voskovek. List 5x13cm, průměr květu 6 - 8cm, počet květů v okolíku 4 - 15 ks.K DISPOZICI NA JAŘE 2020 (AVAILABLE IN SPRING 2020). Termín se může průběžně měnit podle aktuálního stavu zásob, vyžádejte si prosím aktualizovaný katalog na hoya. plants@seznam. cz.

Cena činí 300,00 Kč včetně DPH 15% (260,87 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2019

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.