Hoya plants,
Ladislav Kopáček
Pavlovova 1507, 592 31 Nové Město na Moravě
hoya.plants@seznam.cz,
Více jak 140 druhů raritních voskovek Hoya, velkokvěté botan.druhy i kultivary ozdobné listem, květem, způsobem růstu, velmi působivé vůně květů. Poradenství v pěstování těchto zajímavých a působivě kvetoucích rostlin. Ceny od 39,-Kč. Seznam nabízených druhů, popis i ceník na: hoya.plants@seznam.cz.

karta rostliny: Hoya pubicalyx
typ: rostlina
novinka

Hoya pubicalyx 'Royal Hawaiian Purple', řízkovaná

Velmi dlouhé, tmavě zelené listy s ojedinělým bílým tečkováním, protažené do úzké špičky. Velmi často tvoří také celé rudo - fialovo - hnědé listy v kombinaci s bílým tečkováním. Tmavě růžové, temně červenofialové až černé květy s červeným středem. Zajímavostí je často i několik odstínů (růžová až černá) květů na téže květní stopce, některé květy mohou být růžové s černými skvrnami, bílé ochmýření, dobře znatelné při pohledu ze strany. Pro své dlouhé a pestře zbarvené listy velmi vhodný druh pro pěstební uspořádání pnutím po vysoké rovné opoře, kdy vytváří pestrobarevné efektní sloupy, dekorativní zvláště v interiéru. List 3x13cm, průměr květu 2cm, počet květů v okolíku 20 - 40 ks. Země původu: Filipíny.

Cena činí 300,00 Kč včetně DPH 15% (260,87 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2020

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.