Semena-bylinky, IČ: 74860551
Petra Máchová
Veleslavínská 28/2
semenabylinky@seznam.cz, 775949911
Eshop semena-bylinky nabízí semena z celého světa za příznivé ceny. Zkuste si vypěstovat rostlinu od samého počátku. S námi to zvládne opravdu každý. Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat a jsme rádi za jakékoliv podněty od našich zákazníků. Do budoucna plánujeme rozšířit naši nabídku o sazenice a potřeby pro pěstitele.

karta rostliny: Hylocereus undatus (Kaktusový fík)
typ: semena
označení prodejce: 6403563

PITAHAYA ČERVENÁ Dračí ovoce Hylocereus undatus - semena 5 ks

Pitája červená - Hylocereus undatus
Dračí ovoce pochází z Mexika. Vykvétá pouze na jednu noc bílými květy. Plod chutí připomíná vodní meloun a je bohatý na vitamín C, B, vápník, draslík, fosfor, hořčík a cukr. Snižuje hladinu cholesterolu. Pěstování není obtížné.
Semínko vyséváme na povrch písčitého substrátu. Semínka klíčí za 7 - 10 dnů. Má rád sucho, ale ne úplné. Oproti běžným kaktusům jsou vlhkomilné. Snáší teploty nad 14°C. Krátce snáší teploty těsně nad nulou. V létě můžeme rostlinu přesunout ven.

Cena činí 48,00 Kč včetně DPH 15% (41,74 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 3 dny, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2023

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.