Semena-bylinky, IČ: 74860551
Petra Máchová
Veleslavínská 28/2
semenabylinky@seznam.cz, 775949911
Eshop semena-bylinky nabízí semena z celého světa za příznivé ceny. Zkuste si vypěstovat rostlinu od samého počátku. S námi to zvládne opravdu každý. Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat a jsme rádi za jakékoliv podněty od našich zákazníků. Do budoucna plánujeme rozšířit naši nabídku o sazenice a potřeby pro pěstitele.

karta rostliny: Eucalyptus alba
typ: semena
označení prodejce: 6689100

EUKALYPTUS ALBA Eucalyptus alba - semena 10 ks

EUKALYPTUS ALBA Eucalyptus alba Eukalyptus Alba je rostlina pocházející z Austrálie a Indonésie. U nás je pěstována jako stálezelený pokojový keř nebo strom, který svými silicemi provoní Váš pokoj. Před výsevem semena stratifikujeme. Vysévají se na běžný zahradnický substrát s přídavkem rašeliny a jen lehce se zamáčknou. Doba klíčení je 2 - 8 týdnů při teplotě okolo 18°C. Rostlina není mrazuvzdorná, a tak ji na zimu umístěte do světlé chladné místnosti s teplotou okolo 10 - 13°C. Zálivka by měla být pravidelná.

Cena činí 59,00 Kč včetně DPH 15% (51,30 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 3 dny, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.