Neoseeds, IČ: 18516271
Karel Neoral
Smržická 11, 796 07 Držovice
neoseeds2.cz@gmail.com, 776269981
Vítáme Vás v internetovém obchodě Neoseeds, který Vám nabízí tradiční i exotická semena. Specialitou v naší nabídce jsou v sezoně naklíčená semena exotických rostlin. Dále zde najdete atraktivní druhy druhy chilli Jolokia bhut, Trinidad moruga scorpian, několik desítek druhů rajčat a mnoho dalších druhů semen.

karta rostliny: Eucalyptus coccifera (Eukalypt duhový)
typ: semena

MRAZUVZDORNÝ DUHOVÝ EUCALYPTUS COCCIFERA - 40 SEMEN

Tyto stromy produkují vonné silice které jsou vhodné pro astmatiky a zároveň odpuzují hmyz, jsou mimo jiné dekorativní duhově zbarveným kmenem. Tento druh je mrazuvzdorný do - 20°C.

Výsev - Vyséváme na povrch propustného substrátu pod sklo po předchozí 6 týdení stratifikaci. Po vyklíčení a narostení alespoň čtyř lístků přesadíme i s kořenovým balem!, do samostatné nádoby.

Nároky - Rostlinu vysazujem na jaře do volné půdy až má dostatek vyzrálé dřevné hmoty a velikost alespoň 60cm. Při výživné půdě a dostatku vláhy velice rychle roste. U mladé rostliny je vhodný zimní kryt.

Cena činí 20,00 Kč nebo 0,75 € ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 40 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2020

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.