Facebook
 
 
 
Neoseeds, IČ: 18516271
Karel Neoral
Smržická 11, 796 07 Držovice
neoseeds2.cz@gmail.com, 776269981
Vítáme Vás v internetovém obchodě Neoseeds, který Vám nabízí tradiční i exotická semena. Specialitou v naší nabídce jsou v sezonu naklíčená semena exotických rostlin. Dále zde najdete atraktivní druhy druhy chilli Jolokia bhut, Trinidad moruga scorpian, několik desítek druhů rajčat a mnoho dalších druhů semen.

karta rostliny: Eucalyptus pauciflora
typ: semena

EUCALYPTUS PAUCIFLORA - 40 semen

Tento druh pochází z nejvyžších poloh Tasmánie, kde panují obdobné, ne-li drsnější podmínky než máme u nás. Velice rychle roste, je stálezelený a navíc velice aromatický. Jeden ze tří nejodolnější druhů eucalyptu. Dva druhy mám v nabídce. Tyto stromy produkují vonné silice, které jsou vhodné pro astmatiky a zároveň odpuzují hmyz, jsou mimo jiné dekorativní duhově zbarveným kmenem.

Výsev - vyséváme na povrch propustného substrátu pod sklo po předchozí 6 týdení stratifikaci. Po vyklíčení a narostení alespoň čtyř lístků přesadíme i s kořenovým balem do samostatné nádoby.

Nároky - rostlinu vysazujeme na jaře do volné půdy až, když má dostatek vyzrálé dřevné hmoty a velikost alespoň 60cm. Při výživné propustné půdě a dostatku vláhy velice rychle roste. U mladé rostliny je vhodný zimní kryt.

Cena činí 22,00 Kč nebo 0,88 € ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 40 semen a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2019

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.