Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Asarina erubescens
typ: semena
označení prodejce: 710

/BS/ ASARINA erubescens "Popínavá Gloxinie" 50 semen

Výsev: Od února do března přímo do malých květináčků do výsevního substrátu. Semena nezasypávat jen lehce přitlačit, vysévají se na povrch. Substrát se do vyklíčení udržuje stále mírně vlhký. Výsev se umístí na teplé místo. Po prokořenění se rostlinky přesazují do většího květináče.
Pěstování:Na venkovní stanoviště se rostliny vysazují v druhé polovině května. K popínání vyžaduji oporu. Volně vysázená na záhonu se pěstuje jako letnička. Pokud chceme rostlinu pěstovat jako trvalku, vysazuje se do prostornějších nádob a přezimuje se na teplejším světlém místě. Na jaře vyžaduje sestřižení.

Cena činí 24,00 Kč nebo 0,96 € ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 50 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.