Zahradnictví Hortus spes - J&V komfort s.r.o., IČ: 02712768
Andrea Kašubová
Růžová 100/10, 664 64 Dolní Kounice
hortus.spes@seznam.cz,
Nabízíme široký sortiment rostlinného materiálu za skutečně české ceny. Dodáváme jen sazenice a vzrostlé rostliny nikoliv semena rostlin. Nákup u nás není podmíněn žádnou registrací, proto o Vás nejsou shromažďovány žádné informace. Taktéž není nutný odběr více kusů od jednoho druhu. Cílem našeho zahradnictví je nabídnout zákazníkům velmi široký sortiment rostlin a to jak z naší produkce tak i ostatních zahradníků a to výhradně tuzemských. Rostliny pocházející z našich klimatických podmínek jsou nejvyšší zárukou pro jejich další úspěšný růst.

karta rostliny: Thuja occidentalis (Zerav západní)
typ: rostlina
označení prodejce: 8570
novinka

Thuja occidentalis 'Malonyana' - Zerav západní

Zerav západní - Thuja occidentalis "Malonyana". Úzká, špičatě sloupovitá, 8 - 10 m vysoká, hustě větvená, větve a větévky velmi krátké, větévky hnědé, výhony hustě nahloučené, ploché; listy leskle zelené, nápadně žláznaté. Je odolný vůči znečištěnému ovzduší, zcela otužilý a poměrně nenáročný, má raději vlhčí půdy a lokality chráněné proti výsušným větrům, výborně zvládá řez, používá se na stříhané živé ploty, pěstován také pro dřevo. Velmi často pěstován v parcích, zahradách a hřbitovech,
Dostupné velikosti:

Cena činí 120,00 Kč ,

dodací lhůta je 6 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2022

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.