Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Strelitzia juncea
typ: semena
označení prodejce: 601

STRELITZIA juncea 1 semeno

Velmi vzácná Strelície, vzpřímené jehlicovité listy v trsu, z člunkovitého útvaru vzpřímeně vyrůstají oranžové a modré okvětní plátky 15cm dlouhé, rarita.
Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: Pokud jsou semena pokryta oranžovými vlákny, tak se mechanicky odstraní. Povrch semen se naruší ostrým předmětem (skarifikace), nebo lehce napiluje. Doba výsevu: V průběhu celého roku, nejlépe však na jaře. Hloubka: Semena se překryjí vrstvou substrátu odpovídající jejich velikosti. Substrát: Propustný, sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Lignocel (kokosová briketa, kokosové drcené vlákno). Teplota: 25°CUmístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením. Doba klíčení: 3 - 6 týdnů

Cena činí 29,00 Kč nebo 1,21 € včetně DPH 15% (25,22 Kč nebo 1,05 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 2 semena a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2022

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.