Facebook
 
 
 
Neoseeds, IČ: 18516271
Karel Neoral
Smržická 11, 796 07 Držovice
neoseeds2.cz@gmail.com, 776269981
Vítáme Vás v internetovém obchodě Neoseeds, který Vám nabízí tradiční i exotická semena. Specialitou v naší nabídce jsou v sezonu naklíčená semena exotických rostlin. Dále zde najdete atraktivní druhy druhy chilli Jolokia bhut, Trinidad moruga scorpian, několik desítek druhů rajčat a mnoho dalších druhů semen.

karta rostliny: Ginkgo biloba (Jinan dvoulaločný)
typ: semena

Ginkgo Biloba 5 semen

Gingko biloba přežil jako jediný zástupce svého rodu, který přežil z pravěku. Přesto že je to opadavý strom, nejde o listnáč, ale o opadavý jehličnan. Gyngko se vyskytuje jako samčí a samičí rostlina.

Výsev - semena dáme stratifikovat na dobu 8 týdnů. Následně vyséváme do propustného substrátu. Po vyklíčení semen přesazujeme rostlinku do výživného propustného substrátu. Do volné půdy vysazujeme druhým rokem.


Nároky - Gingko je strom na půdu a na umístění nenáročný. Ideální půda pro výsadbu je propustná, mírně kysalá. Nemá rád přemokřené půdy. Při pěstováníze semen je nutné první dva roky sazenice chránit před sluncem.

Léčivé účinky - Ginkgo příznivě působí na centrální nervový systém a krevní oběh, má antioxidační účinky, posiluje nervový systém. Rozšiřuje cévy, čímž působí proti mozkovým příhodám.

Cena činí 21,00 Kč nebo 0,84 € ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 5 semen a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2019

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.