Zahradnictví Hortus spes - J&V komfort s.r.o., IČ: 05979561
Růžová 100/10, 664 64 Dolní Kounice
hortus.spes@seznam.cz,
Nabízíme široký sortiment rostlinného materiálu za skutečně české ceny. Dodáváme jen sazenice a vzrostlé rostliny nikoliv semena rostlin. Nákup u nás není podmíněn žádnou registrací, proto o Vás nejsou shromažďovány žádné informace. Taktéž není nutný odběr více kusů od jednoho druhu. Cílem našeho zahradnictví je nabídnout zákazníkům velmi široký sortiment rostlin a to jak z naší produkce tak i ostatních zahradníků a to výhradně tuzemských. Rostliny pocházející z našich klimatických podmínek jsou nejvyšší zárukou pro jejich další úspěšný růst.

karta rostliny: Hydrangea arborescens (Hortenzie stromečkovitá)
typ: rostlina
označení prodejce: 8230
novinka

Hydrangea arborescens 'Grandiflora' - Hortenzie stromečkovitá

Hortenzie stromečkovitá - Hydrangea arborescens "Grandiflora". Listnatý, kvetoucí a opadavý keř, kulovitého vzrůstu. List zelený krátce řapíkatý a široce vejčitý, okraj hrubě pilovitý. Květy uspořádány v koncových chocholících, které jsou stromečkovitě uspořádané až polokulovité 15 až 20cm velké. Plod tobolka. Umístění polostín a půdy s nížšším Ph. Výška 2, 5 - 3 m. Kvete červenec - srpen.

Dostupné varianty:       Dostupné velikosti:

Cena činí 235,00 Kč ,

dodací lhůta je 6 dnů, a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


© Aleš Kyral 2007 - 2023

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.