Semena-bylinky, IČ: 74860551
Petra Máchová
Veleslavínská 28/2
semenabylinky@seznam.cz, 775949911
Eshop semena-bylinky nabízí semena z celého světa za příznivé ceny. Zkuste si vypěstovat rostlinu od samého počátku. S námi to zvládne opravdu každý. Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat a jsme rádi za jakékoliv podněty od našich zákazníků. Do budoucna plánujeme rozšířit naši nabídku o sazenice a potřeby pro pěstitele.

karta rostliny: Cnidium monnieri
typ: semena
označení prodejce: 6796868

JARVA MONNIEROVA Cnidium monnieri - semena 20 ks

JARVA MONNIEROVA Cnidium monnieri

Jarva nebo-li Čínská rebarbora, Knidium je jednoletá exotická bylina dorůstající co výšky až 1 metr. Využívá se vlastností jeho kořene a oddenků pomáhat při bolestech hlavy, závratích, únavě a při poruchách menstruace, jakož i při kožních onemocněních. Její semena jsou významným afrodisiakem vhodným stejnou mírou pro muže i ženy. Kořen jarvy je součástí léků proti obezitě u pacientů s metabolickým syndromem.

Semena se vysévají od března do května přímo na venkovní stanoviště, nebo si je můžete pěstovat celoročně doma. Doba klíčení je až dva měsíce. Vyžaduje dobře propustnou půdu a slunečné místo nebo alespoň částečný stín, kde obecně platí, že není mrazuvzdorná.

Cena činí 28,00 Kč včetně DPH 15% (24,35 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 3 dny, balení obsahuje 20 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2023

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.