Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Sequoiadendron giganteum (Sekvojovec obrovský)
typ: semena
označení prodejce: 917

SEQUOIADENDRON giganteum 20 semen

Sekvojovec obrovský, vytváří kuželovitou korunu a velmi tlustý kmen u báze. Tmavozelené nebo modravě zelené jehlice jsou na větvích uspořádány spirálovitě. Je považován za nejmohutnější strom na Zemi. Roste ve výšce 1500 až 2500m v Kalifornii v pohoří Sierra Nevada.
Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: 0, pro rychlejší vyklíčení doporučujeme semena přelít horkou vodou a máčet přes noc nebo je možné semena stratifikovat v chladničce při teplotě 5 - 7°C. Doba výsevu: xxHloubka: Semena překrýt 1 - 2cm vrstvou substrátu. Substrát: Propustný sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Teplota:  18 - 22°C Umístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením.

Cena činí 25,00 Kč nebo 1,04 € včetně DPH 15% (21,74 Kč nebo 0,90 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 20 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2022

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.