Zahradnictví Hortus spes - J&V komfort s.r.o., IČ: 05979561
Růžová 100/10, 664 64 Dolní Kounice
hortus.spes@seznam.cz,
Nabízíme široký sortiment rostlinného materiálu za skutečně české ceny. Dodáváme jen sazenice a vzrostlé rostliny nikoliv semena rostlin. Nákup u nás není podmíněn žádnou registrací, proto o Vás nejsou shromažďovány žádné informace. Taktéž není nutný odběr více kusů od jednoho druhu. Cílem našeho zahradnictví je nabídnout zákazníkům velmi široký sortiment rostlin a to jak z naší produkce tak i ostatních zahradníků a to výhradně tuzemských. Rostliny pocházející z našich klimatických podmínek jsou nejvyšší zárukou pro jejich další úspěšný růst.

karta rostliny: Magnolia (Šácholan)
typ: rostlina
označení prodejce: 8600
novinka

Magnolia "Susan" - Šácholan Susan

Šácholan Susan - Magnolia "Susan". Květy mají tvar polorozevřených lilií nebo štíhlých tulipánů, navenek sytě růžové až červené, se světlejším vnitřkem. Jedná o nejsytěji zbarvenou odrůdu. Kvete na koncích loňských větví, velmi bohatě již jako mladý keř. Keř s hustým olistěním, svěže zelenou barvu. Umístění na vlhkých, mírně až velmi kyselý půdách. Plné slunce nebo v lehký polostín. Je plně mrazuvzdorná. Díky velkým květům a listům ocení stanoviště chráněné před ostrým větrem a zamulčování kořenů, aby neztrácela vlhkost v žádném ročním období. Výška 1, 5 - 3 m. Kvete duben - květen. Vhodná kyselá reakce půdy. Minimální řez.
Dostupné velikosti:

Cena činí 350,00 Kč ,

dodací lhůta je 6 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2022

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.