Fórum

Příspěvky lze přidávat pouze z karet rostlin. Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.

Rostlina Předmět Souhrn
Euphorbia tirucalli
(Pryšec tužkovitý)
prozba Dobrý den,mám stejný dotaz jako paní Jitka Černá...Velice prosím o odpověd.Děkuji bea...
Lilium longiflorum
(Lilie dlouhokvětá)
Lilie velkokvětá Dobrý den, ráda bych se zeptala, kdy se Lilie VElkokvětá zatahuje, je toho období pro odstranění nad...
Alocasia x amazonica alocasia amazopnica Jaká je nejlepší půda pro tuto rostlinu?...
Dracaena
(Dracéna)
hnědé skvrny na listech Dobrý den, nevím si rady s problémem, který trápí mou dracenu. Na listech se tvoří hnědé skvrny 1 a...
Ficus
(Fíkus)
jedovatost? Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je fíkus jedovatý. Doma mám fíkus se širokými velkými a tmavě zele...
Calathea crocata calathea crocata Chtěla bych se zeptat na jednu otázku... Na mé kytce se objevily jakoby pavučiny a listy se začali ...
Mangifera
(Mangovník)
mango Prosim o radu. Mam v kvetinaci 8 mesicu stare mango,priblizne 30cm vysoke.Co s nim dal?Jak casto pre...
Lonicera caprifolium
(Zimolez obecný)
Zimolez kozí list - bobule Dobrá den, chtěla bych podadit, zda červené bobule zimolezu kozí list jsou jedovaté. Mám 4 letého s...
Dracaena
(Dracéna)
co s dracenou Dobrý den,chtěla bych poprosit o radu,mám asi 10 let starou Dracenu,je asi 1,5m vysoká,má 4 dlohé km...
Crossandra
(Krosandra)
Re: Crossandra fortuna Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda klasy po odkvětu odstřihnout nebo je mám nechat?...
Passiflora actinia zpráva dobrý den chtěla bych se zeptat na to že mi rodiče koupili mučenku velkou a udali se tam takové zele...
Sempervivum
(Netřesk)
Dobre slike Pozdrav iz Ljubljane, Slovenija! Sem ljubiteljica netreskov in slučajno sme naletela na to stran. Hv...
Echeveria glauca Re: přezimování Dobrý den. Pěstováním echeverií se zabývám už několik let a ve své sbírce mám několik druhů. Pěstovn...
Pachypodium geayi Re: zasychání listů Hnědnutí a zasychání lístků u Pachypodia , jak to popisujete je zcela běžný jev, pokud se rostlině n...
Euphorbia lactea Re: jak se starat o euphorbii? Dobrý den. Pěstování Euphorbie je zcela jednoduché, stejně jako většiny sukulentů. Má ráda slunečno...
Kalanchoe pinnata Re: Kalanchoe Dobrý den. Všechny druhy kalanchoí jsou snadno rostoucí,potřebují porovitou a živinami bohatou půdu...
Thuja occidentalis
(Zerav západní)
živý plot Prosím o sdělení můžete-li dodat na dobírku cca 40 ks /pro 12 bm živ.plotu/ rostlin thuja spiralis ?...
Kalanchoe pinnata Kalanchoe Prosím o radu, jak pěstovat kalanchoe, kterou už mám 3 roky, je vysoká asi 35 cm, v šířce asi 20 cm,...
Euphorbia lactea jak se starat o euphorbii? Dobry den,chtela bych Vas moc poprosit o radu,jak se starat o euphorbii lacteu.Slysela jsem,ze se ma...
Taxodium distichum
(Tisovec dvouřadý)
chci odpovědět Mám třetí rok tisovec Cascade Falls. Letos na jaře mu poprvé vyrašilo jehličí světle zelené až žluté...

nejnovější 159 160 161 167 168 169 nejstarší

© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek