Fórum

Příspěvky lze přidávat pouze z karet rostlin. Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.

Rostlina Předmět Souhrn
Hebe
(Hebe)
Hebe Existuje prosím kniha s podrobným popisem druhů,kultivarů a návodem k pěstování Hebe. Mám ve skalce ...
Pseudolithos Pseudolithos Dobrý den, můžete mi, prosím, poradit, kde bych nalezla podrobnější informace o pěstování Pseudol...
Tillandsia aeranthos Tillandsia auranthos Jaké světlo, teplotu a vlhkost potřebuje jmenovaná rostlina...
Hylocereus undatus
(Kaktusový fík)
Re: Hylocereus -stonek Bude to určitě jiný druh. Hylocereus Undatus mi vyklíčil ze semínka a je to 'placatý kaktus' jako op...
Hylocereus undatus
(Kaktusový fík)
Hylocereus -stonek Může mít semenáček Hylocereusu (asi 6cm vysoký) 4-hraný stonek ,nebo se jedná o jiný druh kaktu...
Lonicera kamtschatica
(Zimolez kamčatský)
boruvka kamčatská prosím o informaci, kde se dají sehnat listy z této borůvky kamčatské, potřebuji je na léčení čajem,...
Nolina Re: slonia noha Dobrý den. Může to být malou nebo naopak velkou zálivkou. Zkusil bych ji přesadit do čerstvého subst...
Crossandra
(Krosandra)
Crossandra fortuna Dobrý den, chtěla jsem se zeptata zda klasy po odkvětu se ostřihnou nebo je mám nechat? Děkuji...
Nolina slonia noha Dobry den, chcela by som Vas poprosit o radu. Nasej slonej nohe, zacali schnut listy a dalo by sa p...
Adansonia
(Baobab)
Re: iformace o koupi semena jsem si objednala na adrese www.kpr.sk - mají tam nejen baobaby. semena vyseju zítra, tak uvi...
Euphorbia canariensis dotaz Dobrý den, chtěla jsem se zeotat.Zakoupila jsem v květinářství tento druh a nevím jak o něj v dom...
Asimina
(Muďoul)
Asimina a hnojení Prosím o radu,čím je dobré Asiminu přihnojit během vegetace,aby byly nárůsty větší.Mám dva druhy již...
Lonicera etrusca
(Zimolez etruský)
Re: Zimolez Nemám s tím zkušenosti, ale řekl bych že by mohly řízky doopravdy zakořenit, když se zasadí šikmo do...
Adansonia
(Baobab)
Výsev Výsev není tak lehký jak se zdá. Někteří doporučují semena namočit do 10% peroxidu vodíku na 12 hod...
Lonicera etrusca
(Zimolez etruský)
Zimolez Dobrý den, chtěla bych vědět jak si můžu rozmnožit Loniceru Etruscu. Mám rostlinu asi 5 let starou. ...
Adenium obesum
(Pouštní růže)
Re: dotaz Ne. V tomto případě neexistují žádné jiné barvy....
Hoya kerrii dotaz Dobry den, chtela bych se zeptat, jak je to s dostupnosti voskovky hoya kerrii. Moc se mi libi a rad...
Adenium obesum
(Pouštní růže)
dotaz Má tato rostlina i jiné barvy květů...
Olea europaea
(Olivovník evropský)
dotaz dobry den,prezimuje venku olea europaea ve volne pude?dekuji ingrid....
Ficus pumila
(Fíkovník šplhavý)
ficus pumila dobry den chtela jsem se optat co tato rostlinka potrebuje za peci.zda ma rada slunne mista nebo sti...

nejnovější 162 163 164 167 168 169 nejstarší

© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek