Fórum

Příspěvky lze přidávat pouze z karet rostlin. Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.

Rostlina Předmět Souhrn
Amelanchier alnifolia
(Muchovník olšolistý)
schnutí listů Am. borůvky Velmi by mě zajímalo, jestli v posledních letech došlo k výskytu nějakých škůdců těto borůvky, mám r...
Eucalyptus caliginosa Re: euc Z latiny to je: pochmurná, zachmuřená nebo mlhavá...
Betula nana
(Bříza trpasličí)
bíza kde je něco o bříze:::...
Acer platanoides
(Javor mléč)
dotaz kdy a jak se má stříhat acer platanoides royal red. děkuji...
Eucalyptus caliginosa euc Co v překladu znamená caliginosa?...
Acer rubrum
(Javor červený)
Dotaz - Acer Palmatum Dobrý den, mám dotaz. Koupila jsem si Acer Palmatum (Bloogood), velikost cca 150cm. Je možné ho pěs...
Acer saccharum
(Javor cukrový)
javor cukrový Dá se v našich podmínkách - střední čechy pěstovat javor cukrový. Jde z něj v našich podmínkách získ...
Amelanchier lamarckii
(Muchovník velkokvětý)
vysadba Dobrý den, prosím o informaci, jak se vysazuje Muchovník velkokvětý - chceme z keřů mít živý plot - ...
Ficus lyrata
(Fíkovník lyrovitý)
rozmnožovanie ficusu lyrat Dobrý deň. Máme veľmi vysoký ficus asi 2,5m, spodné listy sú zhnednuté, rastlina sa nakláňa do boku....
Dracaena
(Dracéna)
dračinec Poradi mi někdo jak mám množit drčenu,nějaké stránky jsem objevil,ale já to z nich nechápu.Nevím,ja...
Coffea arabica
(Kávovník arabský)
Re: kávovník Lucie kávovník koupíte v Obi, čas od času se tam objevuje :-)...
Coffea arabica
(Kávovník arabský)
kávovník Dobrý den, ráda bych koupila semenea kávovníku, nebo malou rostlinku, nevíte náhodou někdo, kde bych...
Coffea arabica
(Kávovník arabský)
kávovník Dobrý den, rád bych zakoupil kávovník, dobře rostlý, který už i ev.plodí. MOhli byste mi poradit, k...
Crassula pyramidalis Kde sehnat tuto rostlinku? Zdravím všechny pěstitele kaktusů a sukulentů, chtěla bych si tuto rostlinku pořídit ale nenašla jse...
Kalanchoe pinnata Prosba o radu Dobrý den. Dovoluji si Vás touto cestou požádat o radu při pěstování rostliny jménem Kalanchoe Pinna...
Crossandra
(Krosandra)
crossandra Dobrý den. Podle článku na adrese http://www.sciencedirect.com/science?_ob=ArticleURL&_udi=B6TC3-3Y9...
Crossandra
(Krosandra)
crossandra Dobry den,rada bych vedela,jestli neni kvetina jedovata.Dekuji,s pozravem L....
Schlumbergera
(Vánoční kaktus)
vánoční kaktus Z mé vlastní skušenosti nemusí být ani 3 články, podařilo se mi zakořenit pouze jediný. Vložil jsem ...
Schlumbergera
(Vánoční kaktus)
vánoční kaktus Mám ho strašně rozbujelý.Mohu ho odstříhat nebo odlámat a kdy? A ty 3 články mohu jenom nechat zasch...
Yucca
(Juka)
Yucca brevifolia-jak pěstovat Z USA jsem si přivezla semínka Yucca brevifolia a chystám se je zasít na zahradě. Prosím poraďte mi,...

nejnovější 164 165 166 167 168 169 nejstarší

© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek