Rostliny-semena.cz

IČ: 02350530

DIČ: CZ02350530

Spojení:

Kontaktní osoba:Jakub Gerža
Email:prodej@rostliny-semena.cz
Telefon:722 912 623
Adresa:Masarykova 60, Lázně Luhačovice 76326
EShop:https://www.rostliny.net/eshop/?fEshop=10


Obchodní podmínky:

1. Objednávat zboží jde pouze to, které je na skladě. V případě chybějícího zboží dodavatel nezaručuje okamžitou dostupnost. V tomto případě objednáme v co nejkratším termínu zboží nové.

2. Zboží odesíláme následující pracovní den. Zboží je expedováno poštou nebo kurýrem a dodáno v co nejkratší době, obvykle do 1 - 4 dnů. Při objednávce 10 a více ks od jednoho druhu nelze zaručit okamžitou dostupnost. Zahradní zboží a pomůcky pro pěstitele jsou expedovány běžně 5. pracovní den.

3. Kupující má právo před expedicí zboží zrušit objednávku bez udání důvodu. Jakmile je zboží odesláno, hradí kupující při stornování plnou cenu poštovného a manipulační poplatek 200 Kč. V případě nezaplacení bude částka vymáhána exekutivně.

Při rušení objednávky by měl kupující udat jméno a číslo objednávky/variabilní symbol a datum nákupu nejlépe celou kopii objednávky, odeslanou na jeho emailovou adresu.

4. Kupující má možnost v souladu s § 53, odst. 7 a § 54 občanského zákoníku právo vrátit zboží do 14 dnů od převzetí bez udání důvodu. Při vrácení požadujeme nepoškozené zboží. Dopravu při vrácení nebo při reklamaci platí kupující.

5. Dodavatel shromažďuje se souhlasem zákazníků jejich osobní údaje, a to jméno, adresu, telefon a emailové spojení. Tyto údaje slouží především pro usnadnění objednávek zákazníků a nebudou dále použity na jiné účely. Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě. V případě dlužníků mohou být jejich kontaktní údaje zveřejněny v registru dlužníků.

6. Každý zákazník má ve vlastním zájmu za povinnost, zkontrolovat pod dohledem pracovníka pošty svou objednávku. A pokud není objednávka kompletní nebo je zboží poškozeno, obratem ji vrátit. Jiná možnost reklamace nemusí být prodávajícím uznána.

7. Většina semen vyžaduje ke klíčení stále vlhký substrát. Příliš hluboký výsev nebo přemokření může přístup vzduchu omezit a tím zastavit klíčení. U všech druhů semen určuje narušení jejich vegetačního klidu právě vlhkost, u některých také teplota. Mnoho semen vyžaduje při klíčení určitou minimální teplotu, některé klíčí v širokém rozsahu teplot. I za dodržení ideálních podmínek může být klíčení semen nevyzpytatelné.

8. Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny objednávky uzavírané mezi dodavatelem a zákazníkem. Provedením objednávky s nimi kupující souhlasí a respektuje je.

9. Telefonická komunikace ze strany zákazníka je zpoplatněna podle aktuálního ceníku jeho operátora. Tyto výdaje si platí zákazník sám.

10. Akční nabídky platí do vyprodání zásob.

11. Semena exotických rostlin jsou dle platných zákonů ČR určeny pouze jako sběratelské předměty.


Právo spotřebitele odstoupit od smlouvy

Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (zboží je převzato a nakoupeno), má spotřebitel v souladu s § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. V takovém případě spotřebitel kontaktuje prodávajícího a nejlépe písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz. Zboží je nutné zaslat zpět nejpozději ve 14-tý den od data převzetí zboží. Vrácená částka obsahuje také náhradu poštovného za odeslání do výše minimální částky účtované dopravcem.

Prodávající nemusí akceptovat zboží poškozené a zboží, které je dále neschopné k prodeji. V případě osiv se jedná o původně zabalená semena, nepoužitá.

Prodloužili jsme tuto dobu na bezplatné vrácení na 30 dnů!


Peníze je možné vrátit převodem na CZK nebo EUR účet.


Reklamace zboží

Reklamace zboží v době záruky probíhá sepsáním konkrétního problému / vady výrobků a jejich zasláním společně se zbožím a kopií elektronické faktury / emailu objednávky na adresu společnosti.


Další podrobnosti:

Kompletní nabídka semen a osiv pro Váš dům i zahradu | Zajímavá semena - exotické rostliny, masožravky, palmy, jehličnany, zelenina, bylinky, květiny, klíčky, houby, bio osivo.


Formy úhrady:

Na dobírku89 KčZboží Vám dojde DOBÍRKOU a zaplatíte jej při předání. Objednávky expedujeme zpravidla do 3 pracovních dnů od obdržení objednávky.
Platba předem na účet35 KčZvolili jste Platbu předem s levnější variantou poštovného. Celkouvou cenu objednávky prosím poukažte: Číslo účtu: 2500624409/2010 Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky
      © Aleš Kyral 2007 - 2020

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.