Kaktusy & Sukulenty

Spojení:

Kontaktní osoba:Jiří Binder
Email:binder.jiri@seznam.cz
Telefon:723248509
Adresa:Na Cihelně 221 59301 Bystřice nad Pern
EShop:https://www.rostliny.net/eshop/?fEshop=5


Obchodní podmínky:

Po doručení Vaší internetové objednávky se uzavírá mezi kupujícím a prodávajícím Kupní smlouva a vše se řídí dle Občanského zákoníku (zákon č.367/2000 Sb. v platném znění), t.j. souhlas s obchodními podmínkami, způsoby platby, dodacími podmínkami, odstoupení od smlouvy, reklamačním řádem atd.

POŠTOVNÉ A ZPŮSOB DOPRAVY.
Veškeré objednávky zasíláme prostřednictvím České pošty formou dobírky. Poštovné za dobírku účtujeme 150Kč, balné neúčtujeme. Též je možno celkovou částku (cena zboží + poštovné) poukázat předem na číslo účtu u Poštovní spořitelny č.ú.: 217909012/0300. Substráty se rozesílají do váhy 10kg.

Žádáte-li daňový doklad, uvádějte toto ve své objednávce. Minimální hodnota jedné objednávky je 1ks položky.
Zboží je vyexpedováno do 10 pracovních dnů. Storno objednávky lze provést telefonicky, e-mailem a to pouze u zásilek, které nebyly vyexpedovány.

Dodací podmínky: Místem dodání Vaší objednávky je Vámi uváděná adresa v zaslané objednávce. Po předchozí domluvě je možno též připravenou zásilku vyzvednout na naší adrese.

Reklamace zásilek: Je postupováno v souladu reklamačního řádu dle zákona č. 367/2000
(Vrácení zboží, poškození zásilky atd.) a doporučuji, nás předem kontaktovat telefonicky, popř. e-mailem.

Limity objednávky:

minimální množství v objednávce:1ks


Další podrobnosti:

Veškeré rostliny jsou vypěstovány z vlastních semen nebo ze semen získaných od renomovaných pěstitelů a dovozců. Kytky jsou pěstovány v nad. výšce 600m.n.m, převážně ve volné kultuře a pařeništích, popř. sklenících.Pěstováním kaktusů & sukulentů se zabýváme cca 45roků.Uváděná velikost rostlin odpovídá přibližně velikostem uváděným na fotografiích. VYŘIZUJEME POUZE OBJEDNÁVKY Z ČESKÉ REPUBLIKY.
Formy úhrady:

Na Dobírku150 Kč
Platbou předem na účet150 Kččíslo účtu: 217909012/0300
      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.