zavři

Ceník prodejců:

 
 
 
 

pdf
 

karta rostliny zobrazena tento rok 22x

Trávy : Liliopsida / Poales / Poaceae

Ampelodesmos (Ampelodesma)

časopis Zahrádkář časopis iReceptář časopis Nová Botanika


Druhy:

Ampelodesmos ampelodesmon

Roste na Sicílii.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: Arundo ampelodesmon, Donax ampelodesmos

Ampelodesmos mauritanicus (Ampelodesma latnatá)

Roste ve středním středozemí ve velkých trsech. Dorůstá výšky až 2m.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Kvete v měsících:    123456789101112

Synonyma: A. ampelodesmos, A. bicolor, A. effusus, A. festucoides, A. mauritanicus var. bicolor, A. tenax, Ampelodonax bicolor, Arundo ampelodesmos, Arundo bicolor, Arundo biflora, Arundo festucoides, Arundo festucoides f. grandiflora, Arundo mauritanica, Arundo pliniana var. mauritanica, Arundo tenax, Avena festucoides, Calamagrostis bicolor, Deyeuxia arundinacea, Donax ampelodesmos, Donax bicolor, Donax festucoides, Donax mauritanicus, Donax tenax, Festuca elatior, Stipa mauritanica


literatura:

Přidání dotazu nebo odpovědi:

Předmět:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Popis:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.
opište kontrolní kód z obrázku: kontrolní kód

   
      © Aleš Kyral 2007 - 2020