zavři

Ceník prodejců:

 
 
 
 

pdf
 

karta rostliny zobrazena tento rok 70x

Trávy : Liliopsida / Poales / Poaceae

Apluda

Existuje pouze 1 druh.

Synonyma: Calamina

Do substrátu doporučuji použít:
OSMOCOTE 60g
za 16,00 Kč s DPH.

časopis Zahrádkář časopis iReceptář časopis Nová Botanika


Druhy:

Apluda mutica

Roste ve střední Asii, Číně, Indii, jihovýchodní Asii, tichomořských ostrovech, Madagaskaru, Ománu a v Indickém oceánu jako trvalka. Dorůstá délky až 3m a v kolénkách dokáže znovu zakořenit. Listy jsou čárkovité, špičaté, dlouhé 5 - 25cm a široké 0,2 - 1cm. Květenstvím je nepravý čárkovitý hrozen délky 3,4cm a klásky jsou dlouhé 2 - 6mm.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Kvete v měsících:    123456789101112

Synonyma: Andropogon aristatus, Andropogon glaucus, Andropogon involucratus, A. aristata, A. aristata var. ciliata, A. aristata var. jainii, A. blatteri, A. ciliata, A. communis, A. cumingii, A. geniculata, A. gigantea, A. glauca, A. humilis, A. inermis, A. kobila, A. microstachya, A. mucronata, A. mutica subsp. aristata, A. mutica var. aristata, A. mutica var. major, A. pedicellata, A. rostrata, A. scabra, A. varia, A. varia subsp. aristata, A. varia subsp. mutica, A. varia var. ciliata, A. varia var. humilis, A. varia var. intermedia, A. varia var. major, A. villosa, Calamina gigantea, Calamina humilis, Calamina mutica, Tripsacum giganteum, Xerochloa latifolia


literatura:

Přidání dotazu nebo odpovědi:

Předmět:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Popis:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.
opište kontrolní kód z obrázku: kontrolní kód

   
      © Aleš Kyral 2007 - 2020