zavři

Ceník prodejců:

 
 
 

karta rostliny zobrazena tento rok 308x

Skalničky : Magnoliopsida / Apiales / Apiaceae / Geocaryum

Geocaryum cynapioides

Bohužel k tomuto druhu žádné podrobnější informace nemám. Dokážete-li něčím přispět, zašlete mi prosím informace na: . Děkuji.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: Biasolettia balcanica, Biasolettia bornmuelleri, Biasolettia congesta, Biasolettia cynapioides, Biasolettia montenegrina, Biasolettia pelia, Biasolettia tuberosa, Bunium cynapioides, Carum tenuifolium, Chaerophyllum biasolettii, Freyera biasolettiana, Freyera bornmuelleri, Freyera cynapioides, Freyera tuberosa, G. bornmuelleri, G. tenuifolium, G. tuberosum, Huetia cynapioides

Jako doplněk do substrátu doporučuji:
Zeolit
za 20,00 Kč s DPH.

Popis rodu Geocaryum

Více informací získáte, pokud si zobrazíte celý rod rostliny.

Popis čeledě Apiaceae (Miříkovité)

Existuje na 400 rodů a více než 3000 druhů v podobě bylin. Rostliny vydávají aromatickou vůni, mají dutý stonek a kvetou v okolíku žlutými, bílými nebo zelenobílými drobnými kvítky s 5ti okvětními lístky. V této čeledi se najde hodně léčivých bylin nebo koření a rovněž tak jedů.

časopis Zahrádkář časopis iReceptář časopis Nová Botanika


literatura:

Přidání dotazu nebo odpovědi:

Předmět:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Popis:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.
opište kontrolní kód z obrázku: kontrolní kód

   
      © Aleš Kyral 2007 - 2020