zavři

Ceník prodejců:

Facebook
 
 
 
 

pdf
 

karta rostliny zobrazena tento rok 72x

Byliny : Rosopsida / Brassicales / Brassicaceae

Calepina

Synonyma: Laelia

Do substrátu doporučuji použít:
OSMOCOTE 60g
za 16,00 Kč s DPH.

časopis Zahrádkář časopis iReceptář časopis Nová Botanika


Druhy:

Calepina irregularis

Roste jako jednoletka. Dorůstá výšky 18 - 60cm. Přízemní listy jsou dlouhé 2,8 - 5cm, široké 0,8 - 1,5cm, lodyžní jsou střídavé, dlouhé 2,7 - 4,5cm a široké 0,5 - 1,6cm. Květy mají kališní lístky délky 1,5 - 2mm a korunní lístky délky 2,8 - 3mm. Plodem je šešule délky 2,8 - 3mm a šířky 2 - 2,5mm.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Kvete v měsících:    123456789101112

Synonyma: C. cochlearioides, C. corvini, C. ruellii, Cheiranthus auriculatus, Cochlearia auriculata, Cochlearia lyrata, Crambe amplexicaulis, Crambe bursifolia, Crambe corvini, Kernera auriculata, Laelia cochlearioides, Laelia corvini, Laelia iberioides, Myagrum bursifolium, Myagrum erucaefolium, Myagrum iberioides, Myagrum irregulare


literatura:

Přidání dotazu nebo odpovědi:

Předmět:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Popis:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.
opište kontrolní kód z obrázku: kontrolní kód

   
(c) Aleš Kyral 2007 - 2019