zavři

Ceník prodejců:

 
 
 
 

pdf
 

karta rostliny zobrazena tento rok 66x

Orchideje : Liliopsida / Asparagales / Orchidaceae

Calyptrochilum

Pochází z tropické Afriky. C. christyanum se rozšířil i do Brazílie.

Do substrátu doporučuji použít:
TERRACOTTEM 100g
za 90,00 Kč s DPH.

časopis Zahrádkář časopis iReceptář časopis Nová Botanika


Druhy:

Calyptrochilum christyanum

Pochází ze Senegalu až Etiopie a z oblasti od Zimbabwe po Mozambik, zavlečená byla do Brazílie.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: Angraecum bokoyense, Angraecum christyanum, Angraecum ivorense, Angraecum malangeanum, Angraecum marsupiocalcaratum, Angraecum moloneyi, Angraecum molonoyei, Angraecum mombasaense, Angraecum ovalifolium, Angraecum pynaertii, Angraecum schoellerianum, Angraecum zigzag, C. bokoyense, C. malangeanum, C. marsupiocalcaratum, C. moloneyi, C. mombasaense, C. orientale, C. ovalifolium, C. pynaertii, C. schoellerianum, C. zigzag, Campylocentrum marcalianum, Rhaphidorhynchus moloneyi

Calyptrochilum emarginatum

Roste od Pobřeží slonoviny po Středoafrickou Republiku a na jih do Angoly.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: Angraecum emarginatum, Angraecum imbricatum, C. imbricatum, C. preussii, Epidorkis imbricata, Limodorum emarginatum


literatura:

Přidání dotazu nebo odpovědi:

Předmět:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Popis:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.
opište kontrolní kód z obrázku: kontrolní kód

   
      © Aleš Kyral 2007 - 2019