zavři

Ceník prodejců:

 
 
 
 

pdf
 

karta rostliny zobrazena tento rok 11x

Subtropické byliny : Magnoliopsida / Caryophyllales / Amaranthaceae

Digera

časopis Zahrádkář časopis iReceptář časopis Nová Botanika


Druhy:

Digera muricata

Patří mezi jednoletky. Dorůstá výšky (15 -) 20 - 50 (i 70)cm. Je větvená téměř od báze a vystoupavá. Listy jsou čárkovité až eliptické, dlouhé (1,2 -) 2 - 6 (i 9)cm a široké (0,2 -) 0,6 - 3 (i 5)cm.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: Achyranthes alternifolia, Achyranthes ciliata, Achyranthes digera, Achyranthes muricata, Achyranthes polygonoides, Amaranthus arvensis, Amaranthus frutescens, Celosia muricata, Chamissoa arabica, Chamissoa ciliata, Chamissoa commutata, Chamissoa muricata, Cladostachys alternifolia, Cladostachys arborescens, Cladostachys muricata, Desmochaeta alternifolia, Desmochaeta ciliata, Desmochaeta muricata, D. alternifolia, D. arvensis, D. ciliata, D. forsskaolii, D. frutescens, Eclotoripa annua, Eclotoripa fruticosa


literatura:

Přidání dotazu nebo odpovědi:

Předmět:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Popis:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.
opište kontrolní kód z obrázku: kontrolní kód

   
      © Aleš Kyral 2007 - 2020