zavři

Ceník prodejců:

 
 
 
 

pdf
 

karta rostliny zobrazena tento rok 15x

Parazitické : Magnoliopsida / Lamiales / Orobanchaceae

Epifagus

Roste v USA a Kanadě jako parazitická jednoletá rostlina. Obsah chlorofylu je velmi omezený, barva rostliny je hnědá. Parazituje na Fagus grandifolia.

časopis Zahrádkář časopis iReceptář časopis Nová Botanika


Druhy:

Epifagus virginiana

Roste v USA a Kanadě.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: E. americana, E. virginiana f. atropurpurea, E. virginiana f. pallida, E. virginiana f. virginiana, E. virginiana var. rauana, Leptamnium virginianum

Epifagus virginianus

Bohužel k této rostlině žádné podrobnější informace nemám. Dokážete-li něčím přispět, zašlete mi prosím informace na: . Děkuji.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.


literatura:

Přidání dotazu nebo odpovědi:

Předmět:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Popis:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.
opište kontrolní kód z obrázku: kontrolní kód

   
DONATE / příspěvek na provoz stránek         Instagram         © Aleš Kyral 2007 - 2023