zavři

Ceník prodejců:

 
 
 
 

pdf
 

karta rostliny zobrazena tento rok 42x

Trávy : Liliopsida / Poales / Poaceae

Hainardia

Existuje pouze 1 druh.

Do substrátu doporučuji použít:
OSMOCOTE 60g
za 16,00 Kč s DPH.

časopis Zahrádkář časopis iReceptář časopis Nová Botanika


Druhy:

Hainardia cylindrica

Pochází ze středozemí od Madeiry a Kanárských ostrovů po Krym a Írán, zavlečená byla do Austrálie, Nového Zélandu, USA i do Jižní Ameriky. Stonek je větvený a dorůstá výšky 4 - 37 (i 50)cm.

Vyhovují ji zasolená místa v zásadité bahité půdě.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Kvete v měsících:    123456789101112

Synonyma: Lepturus cylindricus, Lepturus cylindricus var. asperulus, Lepturus cylindricus var. cylindricus, Lepturus cylindricus var. gracilis, Lepturus ramosus, Lepturus simplex, Lepturus subulatus, Monerma cylindrica, Monerma cylindrica var. gracilis, Monerma monandra, Monerma ramosa, Monerma simplex, Monerma subulata, Ophiuros cylindricus, Rottboellia adscendens, Rottboellia cylindrica, Rottboellia ramosa, Rottboellia subulata


literatura:

Přidání dotazu nebo odpovědi:

Předmět:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Popis:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.
opište kontrolní kód z obrázku: kontrolní kód

   
      © Aleš Kyral 2007 - 2020