zavři

Ceník prodejců:

 
 
 

karta rostliny zobrazena tento rok 205x

Keře : Magnoliopsida / Malpighiales / Hypericaceae / Hypericum

Hypericum barbatum

Existuje vnitrodruhový taxon:

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: H. aucheri var. gracile, H. aucheri var. punctatofimbriatum, H. barbatum f. acutifolium, H. barbatum f. epirotum, H. barbatum f. microphyllum, H. barbatum f. oblongifolium, H. barbatum subsp. macedonicum, H. barbatum subsp. trichanthum, H. barbatum var. calabricum, H. barbatum var. epirotum, H. barbatum var. macedonicum, H. barbatum var. pindicola, H. barbatum var. trichanthum, H. calabricum, H. macedonicum, H. trichanthum

Jako doplněk do substrátu doporučuji:
Zeolit
za 20,00 Kč s DPH.

Popis rodu Hypericum

cenikceny již od 11,00 Kč s DPH

Podle druhu může být jednoletkou nebo trvalkou. Výška je velmi variabilní, pohybuje se v rozsahu 5cm - 12m. Listy jsou vstřícné, oválné, dlouhé 1 - 8cm. Kvete v různých odstínech žluté. Výrazným znakem třezalek je svazek dlouhých tyčinek. Plodem je obvykle suchá tobolka obsahující mnoho drobných semínek.

Více informací získáte, pokud si zobrazíte celý rod rostliny.

časopis Zahrádkář časopis iReceptář časopis Nová Botanika


literatura:

Přidání dotazu nebo odpovědi:

Předmět:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Popis:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.
opište kontrolní kód z obrázku: kontrolní kód

   
      © Aleš Kyral 2007 - 2020