zavři

Ceník prodejců:

Facebook
 
 
 
 

pdf
 

karta rostliny zobrazena tento rok 55x

Subtropické popínavé a převislé : Magnoliopsida / Malvales / Malvaceae

Modiola

Existuje pouze 1 druh.

Jako doplněk do substrátu doporučuji:
Zeolit
za 20,00 Kč s DPH.

časopis Zahrádkář časopis iReceptář časopis Nová Botanika


Druhy:

Modiola caroliniana

Pochází z Jižní Ameriky. Rozšířila se ale i jinde v tropických a teplých oblastech. Patří mezi trvalky a plazivé rostliny. Listy jsou zelené, dlanitě laločnaté a na okraji dále hluboce pilovité až mělce laločnaté. Kvete bleděčervenými 5tičetnými květy.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: Abutilodes carolinianum, Anoda strictiflora, Malva caroliniana, Malva eriocarpa, Malva prostrata, Malva urticifolia, Modanthos caroliniana, Modanthos prostrata, Modanthos reptans, Modanthos urticifolia, M. eriocarpa, M. multifida, M. prostrata, M. reptans, M. urticifolia, Modiolastrum jaeggianum


literatura:

Přidání dotazu nebo odpovědi:

Předmět:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Popis:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.
opište kontrolní kód z obrázku: kontrolní kód

   
(c) Aleš Kyral 2007 - 2019