zavři

Ceník prodejců:

Facebook
 
 
 
 

pdf
 

karta rostliny zobrazena tento rok 99x

Kaktusy : Magnoliopsida / Caryophyllales / Cactaceae

Oroya

Pochází z Peru.

K přesazování doporučuji:
Kontejnery K4
za 2,00 Kč s DPH.

časopis Zahrádkář časopis iReceptář časopis Nová Botanika


Druhy:

Oroya baumannii

Bohužel k této rostlině žádné podrobnější informace nemám. Dokážete-li něčím přispět, zašlete mi prosím informace na: . Děkuji.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Oroya borchersii

Roste v Peru od průsmyku Fortaleza k městu Casma. Existují vnitrodruhové taxony:

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: O. borchersii var. fuscata

Oroya peruviana

Existují vnitrodruhové taxony:

OroyaPeruviana.jpg
1025 x 918 px
394.47 kB

Synonyma: O. gibbosa, O. gibbosa var. citriflora, O. laxiareolata, O. laxiareolata var. pluricentralis, O. neoperuviana, O. neoperuviana var. depressa, O. neoperuviana var. ferruginea, O. neoperuviana var. tenuispina, O. peruviana var. depressa, O. peruviana var. pluricentralis, O. subocculta, O. subocculta var. albispina, O. subocculta var. fusca


literatura:

Přidání dotazu nebo odpovědi:

Předmět:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Popis:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.
opište kontrolní kód z obrázku: kontrolní kód

   
(c) Aleš Kyral 2007 - 2019