zavři

Ceník prodejců:

Facebook
 
 
 
 

pdf
 

karta rostliny zobrazena tento rok 50x

Subtropické byliny : Magnoliopsida / Apiales / Apiaceae

Physospermum

Jako doplněk do substrátu doporučuji:
Zeolit
za 20,00 Kč s DPH.

časopis Zahrádkář časopis iReceptář časopis Nová Botanika


Druhy:

Physospermum cornubiense

Patří mezi trvalky. Dorůstá výšky 1,5m. Přízemní listy jsou dlouhé 20cm a 2 - 3x zpeřené. Květenstvím je okolík s 10 - 15ti paprsky. Plody mají délku 3 - 5mm.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Kvete v měsících:    123456789101112

Synonyma: Chaerophyllum aquilegifolium, Cogswellia nudicaulis, Coriandrum aquilegiifolium, Danaa aquilegifolia, Danaa cornubiensis, Danaa nudicaulis, Danaa sylvatica, Ligusticum aquilegifolium, Ligusticum cornubiense, Pastinaca nudicaulis, Peucedanum nudicaule, P. aquilegifolium, P. commutatum, P. danaa, P. nudicaule, Smyrnium nudicaule

Physospermum verticillatum

Bohužel k této rostlině žádné podrobnější informace nemám. Dokážete-li něčím přispět, zašlete mi prosím informace na: . Děkuji.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: Alschingera verticillata, Danaa verticillata, Laserpitium verticillatum, P. acteifolium, Sphallerocarpus verticillatus


literatura:

Přidání dotazu nebo odpovědi:

Předmět:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Popis:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.
opište kontrolní kód z obrázku: kontrolní kód

   
(c) Aleš Kyral 2007 - 2019