zavři

Ceník prodejců:

 
 
 
 

pdf
 

karta rostliny zobrazena tento rok 37x

Sukulenty : Magnoliopsida / Saxifragales / Crassulaceae

Pistorinia

Do substrátu doporučuji použít:
TERRACOTTEM 100g
za 90,00 Kč s DPH.

časopis Zahrádkář časopis iReceptář časopis Nová Botanika


Druhy:

Pistorinia breviflora

Dorůstá výšky 6 - 17cm. Květy mají kališní lístky délky 2 - 3mm a koruna je dlouhá 1,4 - 2cm. Plody jsou eliptické a mají délky 0,2 - 0,4mm.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: Cotyledon breviflora, Cotyledon breviflora subsp. salzmannii, Cotyledon breviflora var. flaviflora, Cotyledon breviflora var. rhodantha, Cotyledon breviflora var. rubella, Cotyledon salzmannii, P. breviflora subsp. salzmannii, P. breviflora var. flaviflora, P. breviflora var. rhodantha, P. breviflora var. rubella, P. salzmannii

Pistorinia hispanica

Dorůstá výšky 4 - 20cm. Květenství má květy s kališními lístky délky 1 - 2mm a koruna je dlouhá 1 - 2,5cm.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Kvete v měsících:    123456789101112

Synonyma: Cotyledon cossoniana, Cotyledon hispanica, Cotyledon hispanica var. flaviflora, Cotyledon hispanica var. maculata, Cotyledon hispanica var. purpurea, P. hispanica var. flaviflora, P. hispanica var. maculata, P. hispanica var. purpurea, Sedum hispanicum


literatura:

Přidání dotazu nebo odpovědi:

Předmět:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Popis:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.
opište kontrolní kód z obrázku: kontrolní kód

   
      © Aleš Kyral 2007 - 2020