zavři

Ceník prodejců:

 
 
 
 

pdf
 

karta rostliny zobrazena tento rok 23x

Byliny : Magnoliopsida / Ericales / Ericaceae

Pleuricospora

Nejznámějším druhem je P. fimbriolata.

Do substrátu doporučuji použít:
OSMOCOTE 60g
za 16,00 Kč s DPH.

časopis Zahrádkář časopis iReceptář časopis Nová Botanika


Druhy:

Pleuricospora fimbriolata

Roste v USA a Kanadě v podobě nezelené, bezlodyžné a bezlisté byliny. Pod zemí vytváří korálovité kořeny. Květenství je nažloutlé až béžové, vzpřímené, hroznovité s dužnatým vřetenem, výškou 6 - 10 (i 12)cm, vlastní květy jsou symetrické, 4četné, kališní lístky jsou kopinaté až vejčité a koruna je válcovitá. Plodem je bobule velikosti do 1cm obsahující mnoho vejčitých semen.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Pleuricospora longipetala

Bohužel k této rostlině žádné podrobnější informace nemám. Dokážete-li něčím přispět, zašlete mi prosím informace na: . Děkuji.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.


literatura:

Přidání dotazu nebo odpovědi:

Předmět:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Popis:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.
opište kontrolní kód z obrázku: kontrolní kód

   
      © Aleš Kyral 2007 - 2021