zavři

Ceník prodejců:

 
 
 
 

pdf
 

karta rostliny zobrazena tento rok 6x

Kaktusy : Magnoliopsida / Caryophyllales / Cactaceae

Puna

časopis Zahrádkář časopis iReceptář časopis Nová Botanika


Druhy:

Puna clavarioides

Roste v Argentině v podobě nízkého bohatě větveného keře. Články jsou obkuželovité, uťaté nebo vyhloubené, zpravidla na vrcholu hřebenité, bez hrbolků, dlouhé 2cm a široké 1,5cm. Listy jsou dlouhé 1,5mm, trny bílé, drobné a vyrůstají po 4 - 10ti ks. Kvete nahnědlými květy.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: Maihueniopsis clavarioides, Opuntia clavarioides, Opuntia ruiz-lealii

Puna subterranea

Bohužel k této rostlině žádné podrobnější informace nemám. Dokážete-li něčím přispět, zašlete mi prosím informace na: . Děkuji.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: Maihueniopsis subterranea, Opuntia subterranea, Pseudotephrocactus subterraneus, Tephrocactus pulcherrimus, Tephrocactus subterraneus, Tephrocactus variiflorus


literatura:

Přidání dotazu nebo odpovědi:

Předmět:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Popis:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.
opište kontrolní kód z obrázku: kontrolní kód

   
      © Aleš Kyral 2007 - 2021