zavři

Ceník prodejců:

Facebook
 
 
 
 

pdf
 

karta rostliny zobrazena tento rok 25x

Trávy : Liliopsida / Poales / Poaceae

Sphenopus

časopis Zahrádkář časopis iReceptář časopis Nová Botanika


Druhy:

Sphenopus divaricatus

Roste ve středozemí od Kanárských ostrovů a Portugalska po Tádžikistán. Dorůstá výšky 30cm.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Kvete v měsících:    123456789101112

Synonyma: Diarrhena divaricata, Festuca expansa, Festuca expansa var. permicrantha, Festuca gouanii, Festuca sphenopus, Glyceria sphenopus, Nephelochloa breviglumis, Poa divaricata, Poa expansa, Poa reptatrix, Sclerochloa divaricata, Sclerochloa expansa, Sclerochloa triticum, S. divaricatus f. permicranthus, S. divaricatus subsp. permicranthus, S. divaricatus var. permicranthus, S. gouanii, S. gouanii var. permicrantha, S. gouanii var. permicranthus

Sphenopus ehrenbergii

Roste v Libyi a Tunisku.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: Festuca ehrenbergii, S. divaricatus subsp. syrticus, S. divaricatus var. ehrenbergii, S. syrticus


literatura:

Přidání dotazu nebo odpovědi:

Předmět:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Popis:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.
opište kontrolní kód z obrázku: kontrolní kód

   
(c) Aleš Kyral 2007 - 2019